Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Gewurztraminer Medaille D'Or 0,75 l

Gewurztraminer Medaille D'Or 0,75 l

Alsace, PrancūzijaSpalva
Baltasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
13 %
Vynuogės
Gewurztraminer
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Salotomis , Vaisiais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Daugelis Elzaso baltojo vyno rūšių gaminamos iš aromatingų vynuogių veislių, kurios Elzaso vynui suteikia stiprų gėlių ir prieskonių aromatą. Tik labai retai galėsite užuosti ąžuolo statinės kvapą, todėl dažniausiai kiekvienos rūšies vynui būdingas išskirtinis charakteris.

Elzase labiausiai paplitusi Gewürztraminer veislė, kuri, nors ir raudonos odelės, priskiriama baltųjų vynuogių veislei.

Jis pilnas ir puikios struktūros, būdingas vaisių, prieskonių ir gėlių aromatas, tvirtas uogų skonis bei ilgai išliekantis poskonis.

 

 

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Baltasis vynas yra gaminamas iš baltųjų arba juodųjų (raudonųjų) vynuogių, nenaudojant vynuogių odelių gamybos procese. Gamybos procesas toks pat kaip ir raudonojo ar rausvojo vyno, bet skiriasi vynuogių spaudimo momentas, kuris vyksta prieš prasidedant alkoholinei fermentacijai. Pasaulyje yra daugybė baltųjų vynuogių veislių, bet komerciškai svarbios yra Chardonnay, Sauvignon Blanc,  Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer ir keletas kitų. Visos vynuogių veislės yra ypatingos ir skirtingos savo skoninėmis savybėmis. Vynas, pagamintas iš vienos vynuogių veisės gali būti vis kitoks, jei vynuogės užaugo skirtingo klimato juostose, skirtinguose dirvožemiuose („terroir“) ar buvo pritaikytas tam tikras gamybos metodas. Jei esate baltojo vyno gerbėjai, esame tikri, jog turite savo mėgstamiausią ir nesvarbu iš kur jis būtų kilęs  - ar pilnas ir sodrus Burgundiškas Chardonnay, ar ypatingai gaivus ir aromatingas Sauvignon Blanc iš Naujosios Zelandijos. 

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Gewurztraminer Medaille D'Or 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

999

Ar jums jau yra 20 metų?