Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Pinot Blanc 0,75 l

Pinot Blanc 0,75 l

Alsace, PrancūzijaSpalva
Baltasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
12 %
Vynuogės
Pinot blanc
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Salotomis
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Tai blankiai gelsvos spalvos su žalsvu atspalviu vynas. Nosį kutenantys aromatai vyno mėgėjui primena kaime augančius sultingus persikus, stipriausias – šieno ir citrinų žievelių aromatas, kurį keičia švelnios vaisių, egzotiškųjų kalendrų ir mineralų natos.

Gurkštelėjus taip pat labai gerai jaučiamas vaisių skonis, puikiai išlaikytas rūgštumas ir tinkamą pusiausvyrą užtikrinanti mineralų gausa. Dėl tinkamo alkoholio kiekio šis vynas yra lengvas, be to, atidarius butelį, net ir praėjus šiek tiek laiko, nepraranda būdingo mineralų aromato. Paskutinė iškilminga nuostabiojo Pinot blanc nata – vaisių, todėl panorėsite dar vienos jo taurės. Alternatyva ne tik aistringiesiems Burgundijos vyno gerbėjams

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Baltasis vynas yra gaminamas iš baltųjų arba juodųjų (raudonųjų) vynuogių, nenaudojant vynuogių odelių gamybos procese. Gamybos procesas toks pat kaip ir raudonojo ar rausvojo vyno, bet skiriasi vynuogių spaudimo momentas, kuris vyksta prieš prasidedant alkoholinei fermentacijai. Pasaulyje yra daugybė baltųjų vynuogių veislių, bet komerciškai svarbios yra Chardonnay, Sauvignon Blanc,  Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer ir keletas kitų. Visos vynuogių veislės yra ypatingos ir skirtingos savo skoninėmis savybėmis. Vynas, pagamintas iš vienos vynuogių veisės gali būti vis kitoks, jei vynuogės užaugo skirtingo klimato juostose, skirtinguose dirvožemiuose („terroir“) ar buvo pritaikytas tam tikras gamybos metodas. Jei esate baltojo vyno gerbėjai, esame tikri, jog turite savo mėgstamiausią ir nesvarbu iš kur jis būtų kilęs  - ar pilnas ir sodrus Burgundiškas Chardonnay, ar ypatingai gaivus ir aromatingas Sauvignon Blanc iš Naujosios Zelandijos. 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Pinot Blanc 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

799

Ar jums jau yra 20 metų?