Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Amstel 0,33 l

Amstel 0,33 l

NyderlandaiStiprumas
4,9 %
Rūšis
Šviesusis alus
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Lager (apatinės fermentacijos alus)
Tūris
0,33 l
Kategorija
Alus

Apie produktą

„Amstel” yra nr. 6 alaus pasaulyje bei pirmaujantis alaus prekės ženklas tokiose šalyse kaip Graikija, Olandija, Prancūzija, JAV ir kt.  Per 142 metų istoriją šis alus apdovanotas tarptautiniuose, prestižiniuose konkursuose ir šiuo metu parduodamas daugiau nei 75 pasaulio šalyse. Tai yra didelis pasiekimas besikeičiančiame alaus pasaulyje. 
Sodriai geltona alaus spalva išgaunama tarpusavyje sumaišius šviesų ir tamsų salyklą, o jo skonis primena saldų salyklą praturtintą razinų ir tamsių vaisių poskoniu.

Apie rūšį

Alus yra alkoholinis gėrimas, pagamintas grūdų fermentacijos būdu. Tarp daugybės alaus rūšių, daugiausia alaus pagaminama iš miežių. Aludarystės procesas prasideda nuo salyklo. Krakmolas paverčiamas cukrumi, nuplaunamas, pridedama apynių bei mielių, fermentuojamas, brandinamas ir apdirbamas, kol galiausiai atsiduria pirkėjų pasiekiamose parduotuvių lentynose. Lietuvoje populiariausias yra lageris (lengvo skonio alus, turintis pakankamai daug angliarūgštės), tačiau daug kur mėgstamas yra elis (saldesnis, ryškaus skonio, gana vaisiškas alus).

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Amstel 0,33 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

 
115

Ar jums jau yra 20 metų?