Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Angostura 1919 0,7 l

Angostura 1919 0,7 l

Trinidadas ir Tobagas


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
8 m.
Tūris
0,7 l
Kategorija
Romas

Apie produktą

„Angostura“ romai kilę iš Karibų jūros širdyje esančių Trinidado ir Tobago salų. Beveik 200 metų „Angostura“ eksportuoja gėrimus iš šio salų rojaus, garsaus išskirtine retų ir gražių drugelių kolonija. Drugelis, kaip unikalaus ir švelnaus šio romo skonio simbolis, puošia ir „Angostura“ etiketę.

„Angotura 1919“ – tai romų, brandintų iki 10 metų amerikietiško ąžuolo statinėje, kurioje prieš tai brendo burbonas, mišinys.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Komentarai

super Atsiliepimą parašė: ;
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 06 16 15:48)
labai geras

1 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Angostura 1919 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

3399

Ar jums jau yra 20 metų?