Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Bacardi Oakheart 0,7 l

Bacardi Oakheart 0,7 l

Bahamų salos


Kokybė
3 Atsiliepimų

Stiprumas
35 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
iki 2 m.
Tūris
0,7 l
Kategorija
Romas

Apie produktą

BACARDI OAKHEART yra brandinamas specialiai atrinktose deginto ąžuolo statinėse tam, kad įgautų dūmo aromatą bei šviežio ąžuolo statinėse, kurių dėka skonis įgauna charakteringas medienos natas. Galiausiai, gamybos meistrai šio gėrimo gamybai atrinko ir panaudojo egzotiškus prieskonius – vanilės ekstraktą iš geriausių Madagaskaro vanilės pupelių, medaus esenciją, cinamoną iš Vietnamo ir muškato riešutą iš Indonezijos. Rezultatas – tikrai unikalaus skonio gėrimas: gerai subalansuotas, su charakteringomis prieskonių ir dūmo aromatų natomis.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
4 Žvaigždutės: 80% (3)

Klientų atsiliepimai

3 Komentarai

ažuolširdis Atsiliepimą parašė: Audrius
Kokybė (Atsiliepimo data 2020 01 24 22:02)
Dėl skonio nesiginčijama... Vasarą tinka į gaiviuosius gėrimus šliūkštelti - puikų prieskonį suteikia... Nusitašymui netinka.
kainos/kokybės santykis -idealus Atsiliepimą parašė: RIM
Kokybė (Atsiliepimo data 2020 01 04 01:12)
labai kokybiškas ir skanus (realiai švelnaus ir ilgai išliekančio skonio) romas, vertas kainos.
Saldumynų mėgėjams Atsiliepimą parašė: Mystery Shopper
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 11 03 14:21)
Pigiai pasaldintas ir priprieskoniuotas gėrimas, tolimas nuo tikro romo. Neverta net komentuoti, tiesiog pigiena - visomis prasmėmis. Visiškai nevertas dėmesio.

3 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Bacardi Oakheart 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1599

Ar jums jau yra 20 metų?