Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Bunnahabhain Islay 12 YO 0,7 l

Bunnahabhain Islay 12 YO 0,7 l

Didžioji Britanija


Kokybė
2 Atsiliepimų

Stiprumas
46,3 %
Rūšis
Single Malt (Vienas salyklas)
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
12 m.
Tipas
Škotiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Šis salyklinis viskis pagamintas Bunnahabhain darykloje, nuo 1881 m. įsikūrusioje Škotijos Islay salos šiaurės rytuose. Dvyliką metų brandintas „Bunnahabhain 12YO“ gaminamas iš lengvai „dūminio“ salyklo ir švaraus Margadale šaltinių vandens, todėl išsiskiria švelniu dūminiu skoniu iš kitų Islay salos viskių.

Viskių „Bunnahabhain“ gamybos metu nenaudojama šaltoji filtracija, todėl yra išsaugomas natūralus skonis ir kvapas.
 

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (2)

Klientų atsiliepimai

2 Komentarai

Nes Bunnahabhain kvepia kaip pekla! Atsiliepimą parašė: Mindaugas
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 12 29 11:32)
Nerukytas Islay viskis, tai balta varna saloje. Jaučiamas subtilus durpių aromatas, kurio nereikia sieti su sąlyklo džiovinimu durpių dūmais. Vanduo naudojamas viskiui gaminti viskiui suteikia šį elementą. Distilerija įsikūrusi ant jūros kranto, tad galime drąsiai kalbėti apie jūros įtaką brandinamam viskiui. Jodas, sūrumo niuansai paletėje. Dalis viskio brandinama burbono statinėse, likusioji sherry statinėse. Džiovinti vaisiai, karamelizuota apelsino žievelė, vanilė. 46,3 alc. gamintojo dovana Jūsų reikliam skoniui. Siekiant išsaugoti tikrąjį charakterį - nenaudojama šaltoji filtracija. Puikus viskis - į sveikatą!
Aštrus, sodrus ir tobulas ilgam vakarui. Atsiliepimą parašė: Plukė
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 03 21 20:52)
Puikus, aštraus, sodraus skonio.

2 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Bunnahabhain Islay 12 YO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

5199

Ar jums jau yra 20 metų?