Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Bushmills Black Bush 0,7 l

Bushmills Black Bush 0,7 l

Airija


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Airiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis


Apie produktą

„Bushmills Black Bush“ yra sodraus ir tamsaus maišyto viskio rūšis, kurios daugumą sudaro vienasalykliniai viskiai. Salyklinis viskis bręsta iki 11 metų ąžuolinėse statinėse, kuriose buvo laikomas cheresas. Vėliau į jį, siekiant sukurti išskirtinį skonį, įpilamas nedidelis kiekis grūdų viskio.

„Bushmills“ gamybai naudojamo salyklinio viskio grynas skonis išgaunamas džiovinimo procese nenaudojant durpes. „Black Bush“ aromatas aiškiai skiriasi nuo kitų, pasižymėdamas aštriais, riešutų bei vyšnių skonio niuansais.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo

Puikus Atsiliepimą parašė: Arminas
Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 (Atsiliepimo data 2018 04 23 16:36)
Nematytas buvo visia, bet nustebino labai maloniai. Šaunus gėrimas!

1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Bushmills Black Bush 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1999

Ar jums jau yra 20 metų?