Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Captain Morgan Spiced 1 l

Captain Morgan Spiced 1 l

Jamaica


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
1 Atsiliepimų

Stiprumas
35 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
1 l


Apie produktą

Gėrimo pagrindas yra Jamaikos romas, kuris sumaišomas su įvairiomis Karibų jūros salų romų rūšimis, siekiant sušvelninti produkto aromatingumą ir jo skonines savybes. Savo išskirtinį skonį ir auksinę spalvą „Captain Morgan Spiced“ įgauna tuomet, kai į pradinį romą įpilama ąžuolinėje statinėjo brandinto tamsaus romo.

Skonį lemia brandinimas baltojo ąžuolo statinėse. Atsiskleidžia vanilės, kokosų, kakavos, melionų, mangų, persikų bei apelsinų prieskoniai. Poskonis vanilinis, kakavinis ir aštrokas.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
5 Žvaigždutes: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo

liuks Atsiliepimą parašė: mindis
Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 (Atsiliepimo data 2017 05 14 09:01)
danijoje 1,5 l 20 euru,is kur traukiat tokias kainas ?

1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Captain Morgan Spiced 1 l

1 Žvaigždutes
2 Žvaigždutes
3 Žvaigždutes
4 Žvaigždutes
5 Žvaigždutes

2299

Ar jums jau yra 20 metų?