Naujausios žinutės Jums!


Carl Jung Chardonnay 0,75 l

Carl Jung Chardonnay 0,75 l

Rheingau, VokietijaSpalva
Baltasis
Skonis
Pusiau saldus
Vynuogės
Chardonnay
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Vaisiais , Desertais
Tipas
Nealkoholinis vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Pusiau saldus vynas

Apie produktą

CARL JUNG. Vyninė įsteigta 1868 metais, Rheingau vyno regione. Visame pasaulyje ji žinoma kaip nealkoholinio vyno Guru. Žinomumas atėjo kartu su stulbinančiu išradimu: vakuuminio ištraukimo procesu, kurį 1908 m. išrado įmonės steigėjo sūnus. Šis dealkoholizacijos būdas, kuris iki šiol naudojamas vyninėje, leidžia iš vyno sklandžiai pašalinti alkoholį, todėl vynas lieka toks pats natūraliai kvapnus.
Rheingau regiono vyninė turi tris patentus, todėl Carlo Jungo metodas iki šiol yra nepralenkiamas. Alkoholis išraukiamas iš vyno esant labai žemam slėgiui ir temperatūrai žemiau 30°C, o naturalūs vyno aromatai, išleisti distiliacijos metu, grąžinami atgal į dealkoholizuotą vyną.
Nealkoholinius vynus geria sportuojantys žmonės, vairuotojai, maitinančios mamos, neščios moterys ir kiti alkoholio nevartojantys žmonės.

Baltasis pusiau saldus nealkoholinis vynas. Grynasis kiekis 0,75l.
X
Sudedamosios dalys: Sudedamosios dalys: dealkoholizuotas vynas, cukrus, anglies dioksidas, SULFITAI.
Alergenai: Sudėtyje yra sulfitų.
Energinė vertė: 80 kJ/ 19 kcal
Riebalai: 0 g
Sočiosios riebalų rūgštys: 0 g
Angliavandeniai: 4 g
Cukrūs: 4 g
Baltymai: 0 g
Druska: < 0,1 g

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Baltasis vynas yra gaminamas iš baltųjų arba juodųjų (raudonųjų) vynuogių, nenaudojant vynuogių odelių gamybos procese. Gamybos procesas toks pat kaip ir raudonojo ar rausvojo vyno, bet skiriasi vynuogių spaudimo momentas, kuris vyksta prieš prasidedant alkoholinei fermentacijai. Pasaulyje yra daugybė baltųjų vynuogių veislių, bet komerciškai svarbios yra Chardonnay, Sauvignon Blanc,  Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer ir keletas kitų. Visos vynuogių veislės yra ypatingos ir skirtingos savo skoninėmis savybėmis. Vynas, pagamintas iš vienos vynuogių veisės gali būti vis kitoks, jei vynuogės užaugo skirtingo klimato juostose, skirtinguose dirvožemiuose („terroir“) ar buvo pritaikytas tam tikras gamybos metodas. Jei esate baltojo vyno gerbėjai, esame tikri, jog turite savo mėgstamiausią ir nesvarbu iš kur jis būtų kilęs  - ar pilnas ir sodrus Burgundiškas Chardonnay, ar ypatingai gaivus ir aromatingas Sauvignon Blanc iš Naujosios Zelandijos. 

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Carl Jung Chardonnay 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

449
Pasirinkite pristatymo apskritį arba atsiėmimo parduotuvę