Naujausios žinutės Jums!


Carl Jung Mousseux 0,75 l

Carl Jung Mousseux 0,75 l

Rheingau, VokietijaSpalva
Baltasis
Skonis
Saldus
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Salotomis , Vaisiais
Tipas
Nealkoholinis vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Saldus vynas

Apie produktą

CARL JUNG. Vyninė įsteigta 1868 metais, Rheingau vyno regione. Visame pasaulyje ji žinoma kaip nealkoholinio vyno Guru. Žinomumas atėjo kartu su stulbinančiu išradimu: vakuuminio ištraukimo procesu, kurį 1908 m. išrado įmonės steigėjo sūnus. Šis dealkoholizacijos būdas, kuris iki šiol naudojamas vyninėje, leidžia iš vyno sklandžiai pašalinti alkoholį, todėl vynas lieka toks pats natūraliai kvapnus.
Rheingau regiono vyninė turi tris patentus, todėl Carlo Jungo metodas iki šiol yra nepralenkiamas. Alkoholis išraukiamas iš vyno esant labai žemam slėgiui ir temperatūrai žemiau 30°C, o naturalūs vyno aromatai, išleisti distiliacijos metu, grąžinami atgal į dealkoholizuotą vyną.
Nealkoholinius vynus geria sportuojantys žmonės, vairuotojai, maitinančios mamos, neščios moterys ir kiti alkoholio nevartojantys žmonės.

Apie rūšį

Putojantis vynas yra gaminamas bene visuose vyno regionuose ir esame tikri, kad žinote bent keletą jų. Putojantys vynai skiriasi vienas nuo kito ne vien kilme, bet ir gamybos metodu, sudėtimi bei stiliumi. Cava Ispanijoje bei Prosecco Italijoje yra tik vieni iš jų. Vynai gaminami skirtingai. Vynuogių sudėtis – taip pat skiriasi. Vieni gaminami tokiu pat būdu, kaip ir šampanas Prancūzijoje, o kai kurie yra tiesiog prisotinami angliarūgšte... Bet aišku tik viena, kad šis gėrimas yra neatsiejamas nuo švenčių ir ypatingų progų šventimo, todėl niekada nepraranda savo populiarumo. 

 

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Carl Jung Mousseux 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

499