Naujausios žinutės Jums!


Carletti purškiamas alyvuogių aliejus 0,1 l

Carletti purškiamas alyvuogių aliejus 0,1 l

ItalijaPakuotė
Stiklinė
Laikymo sąlygos
Laikyti vėsioje ir tamsioje vietoje.
Tūris
0,1 l

Apie produktą

Pirmojo šalto spaudimo ypač grynas alyvuogių aliejus, spaustas iš rankomis surinktų ir tinkamai prinokusių MORAIOLO 80%  ir  LECCINO 20% alyvuogių Umbrios regione, naudojant tradicinį aliejaus spaudimo metodą – alyvuogės malamos Sardinijos granito girnomis ir spaudžiamos hidrauliniais presais.
ANTICO FRANTOIO CARLETTI ŪKIS
Antico Frantoio Carletti - vienas iš seniausių  malūnų Italijoje, Campello sul Clitunno miestelyje, Umbrijos centre, spaudžiantis aukščiausios kokybės pirmojo spaudimo alyvuogių aliejų jau nuo 17 a. antros pusės.  Carletti šeima plečia savo nuosavybę tarp gražių Asyžiaus, Foligno ir Spoleto miestelių kalvų kur kraštovaizdyje dominuoja alyvmedis. Aliejus gaminamas iš kartos į kartą perduodamu senoviniu būdu, atrenkant geriausias alyvuoges , kas užtikrina aliejaus autientiškumą ir primena pamirštus skonius ir kvapus. 
Kam skirtas: 
Frantoio Carletti ypač tyras alyvuogių aliejus gali būti naudojamas maisto paskaninimui ar ruošimui - salotoms, daržovėms su padažais, sriuboms, šviežiai mėsai bei žuviai, jūros gėrybėms, keptai bei ant grotelių keptai mėsai ir žuviai, makaronų patiekalams , brusketoms, padažams, skrudinimui (nepasiekiant ypač aukštos temperatūros).
Taip pat naudojamas  kepimui, nes turi aukštą dūmų tašką ir nepraranda maistinės vertės, tik reikia tai daryti protingai, neperkaitinant aliejaus prieš dedant į jį produktus.
 

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Carletti purškiamas alyvuogių aliejus 0,1 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

849
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima