Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Chivas Regal 12YO 0,7 l

Chivas Regal 12YO 0,7 l

Didžioji Britanija


Kokybė
4 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Škotiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Kompanijos „Chivas Brothers” įkūrėjai, broliai Jamesas ir Johnas Chivas’ai, tvirtai tikėjo, kad viskio kokybę lemia nekintantys aukšti jo gamybos standartai. Speisaidas dėl klimato, vandens, oro ir kraštovaizdžio yra ideali vieta gaminti viensalykliam viskiui.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (4)

Klientų atsiliepimai

4 Prekės nuo

Chivas Regal Atsiliepimą parašė: Tadas
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 11 28 22:05)
tikro zinovo kometaras :) tai gerk vandeni kam gera gerima viski dar ledukais skiedi :) blended geriausias viskis :) pabandyk kada single malt
puikus Atsiliepimą parašė: Gintaras
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 11 28 20:40)
Tikrai vertas dėmesio skonis, švelnus pasimėgauti su ledu
optimaliausias kainos ir kokybės santykis Atsiliepimą parašė: Darius
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 08 08 16:46)
Viskį vertinti pradėjau po kelionės į Škotiją – aplankiau kelis vadinamus „whiskey tour“. Pamačiau, kaip gaminama, atidžiai ir ilgai brandinama, tos ąžuolinės statinės, rūsiai... Teko reagauti įvairiausių rūšių viskio, tiek labai brangaus, tiek pigaus. Chivas Regal, mano nuomone, yra optimaliausias kainos ir kokybės santykis. Turtingas skonis, poskoniai, subrandintas... Aš geriu vieną (su ledu), žmona visada darosi „Chivas Collins“ kokteilį (paragautą irgi Škotijoje). Žodžiu, geras pasirinkimas.
Puikus Atsiliepimą parašė: As
Kokybė (Atsiliepimo data 2016 12 18 20:26)
Vienas skaniausiu ir geriausiu viskiu kokiu teko ragauti, idealu tiesiog su ledukais :-) svelnus,jauciasi puikus skonis!

4 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Chivas Regal 12YO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2699

Ar jums jau yra 20 metų?