Naujausios žinutės Jums!


Clausthaler Unfiltered 0,33 l

Clausthaler Unfiltered 0,33 l

Vokietija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Nealkoholinis alus
Tūris
0,33 l
Kategorija
Alus

Apie produktą

1979 metais pasaulį išvydo pirmasis alus be alkoholio, tai buvo CLAUSTHALER daryklos gaminys. Unikali patentuota CLAUSTHALER alaus fermentavimo technologija yra ypač saugoma. Nefiltruotas CLAUSTHALER yra pirmasis nealkoholinis alus su „kraft“ aludarių taip mėgiamais „Cascade“ apyniais. Šio alaus skonyje labai ryškiai atsiskleidžia citrusinių vaisių ir prieskonių natos.

Apie rūšį

Alus yra alkoholinis gėrimas, pagamintas grūdų fermentacijos būdu. Tarp daugybės alaus rūšių, daugiausia alaus pagaminama iš miežių. Aludarystės procesas prasideda nuo salyklo. Krakmolas paverčiamas cukrumi, nuplaunamas, pridedama apynių bei mielių, fermentuojamas, brandinamas ir apdirbamas, kol galiausiai atsiduria pirkėjų pasiekiamose parduotuvių lentynose. Lietuvoje populiariausias yra lageris (lengvo skonio alus, turintis pakankamai daug angliarūgštės), tačiau daug kur mėgstamas yra elis (saldesnis, ryškaus skonio, gana vaisiškas alus).

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Įdomaus skonio nealkoholinis alus Atsiliepimą parašė: Simas
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 09 25 16:49)
Įdomaus skonio nealkoholinis alus, skiriasi nuo kitų. Bet tikrai nėra panašus į Radler, kaip gali pasirodyti perskaičius aprašymą.

1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Clausthaler Unfiltered 0,33 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

 
095
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima