Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


DAB Original 5 l

DAB Original 5 l

VokietijaStiprumas
5 %
Rūšis
Šviesusis alus
Pakuotė
Skardinė
Tipas
Lager (apatinės fermentacijos alus)
Tūris
5 l
Kategorija
Alus

Apie produktą

„DAB Original” – tai pasaulinio garso alus. Jis pradėtas gaminti 19 amžiaus viduryje Vokietijoje, Dortmundo mieste. Naudojama neįprasta apatinės fermentacija. Alus gaminamas tik iš aukščiausios kokybės žaliavų.

Vaiskios aukso spalvos, šviesaus miežių salyklo, lėtos fermentacijos alus yra malonaus, ne pernelyg kartaus, salstelėjusio skonio. Šis alus išsiskiria tuo, kad jį verdant naudojami ypatingi aromatiniai apyniai, dažniausiai suteikiantys išskirtinį gėlių, rožių aromatą. 
 


Apie rūšį

Alus yra alkoholinis gėrimas, pagamintas grūdų fermentacijos būdu. Tarp daugybės alaus rūšių, daugiausia alaus pagaminama iš miežių. Aludarystės procesas prasideda nuo salyklo. Krakmolas paverčiamas cukrumi, nuplaunamas, pridedama apynių bei mielių, fermentuojamas, brandinamas ir apdirbamas, kol galiausiai atsiduria pirkėjų pasiekiamose parduotuvių lentynose. Lietuvoje populiariausias yra lageris (lengvo skonio alus, turintis pakankamai daug angliarūgštės), tačiau daug kur mėgstamas yra elis (saldesnis, ryškaus skonio, gana vaisiškas alus).

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: DAB Original 5 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1599
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima

Ar jums jau yra 20 metų?