Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


DALWHINNIE 15 YO 0,7 l

DALWHINNIE 15 YO 0,7 l

Didžioji BritanijaStiprumas
43 %
Rūšis
Single Malt (Vienas salyklas)
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
15 m.
Tipas
Škotiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Škotijos aukščiausioje dalyje esanti viskio gamykla „Dalwhinnie“ yra įkurta Srathspey regiono pradžioje, siaurame Drumochter slėnyje. Viskio gamykla buvo pastatyta XX a. dešimtajame dešimtmetyje. 1898 m. „Strathspey“ buvo pervadinta į „Dalwhinnie“.

Šis viskis yra auksinės spalvos, aromatingas jo kvapas pasižymi durpių dūmų niuansais ir salyklo bei vaisių atspalviais. Šio gėrimo skonis saldus, šiek tiek aliejingas, primenantis medų bei gėles. Viskio poskonis pasižymi salyklo ir viržių aromatu.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: DALWHINNIE 15 YO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

5299

Ar jums jau yra 20 metų?