Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Danzka 0,7 l

Danzka 0,7 l

Danija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Tūris
0,7 l
Kategorija
Degtinė

Apie produktą

Tai vienintelė degtinė pasaulyje, kuri išpilstoma į termoso stiliaus aliuminius butelius. Tokie buteliai daug greičiau atšaldomi ir visiškai nedūžta. Kristalinio tyrumo degtinė gaminama iš aukščiausios kokybės grūdų spirito ir specialiai paruošto geriamo vandens.

Apie rūšį

Degtinė buvo pradėta vartoti kaip stiprusis gėrimas, tinkamas visomis progomis. Dabar tai yra vienas universaliausių ir populiariausių stipriųjų gėrimų pasaulyje. Degtinė – stiprus alkoholinis gėrimas, kuris gali būti gaminamas iš daug rūšių augalų: pradedant melasu ir bulvėmis ir baigiant grūdais. Rektifikuotas spiritas maišomas su minkštu vandeniu, o gautas mišinys filtruojamas per smėlio, aktyviosios anglies ar keraminius filtrus. Degtinės gamybai būtino spirito atradėjai tikriausiai visiems laikams liks istorijos ūkuose. Labiausiai nuopelnais nepasidalina rusai ir lenkai. Yra nuomonė, kad tai gali būti ir arabų arba šiaurės Europos tautų atradimas.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Komentarai

gera Atsiliepimą parašė: Živilė
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 03 30 13:59)
Po to karto, kai paragavau šios degtinės, tai kitos ir nebeperku. Geras skonis, stilingas butelis. Smagu tokį ir ant stalo statyt :)

1 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Danzka 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1299

Ar jums jau yra 20 metų?