Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Dictador 12 0,7 l

Dictador 12 0,7 l

Kolumbija


Kokybė
2 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,7 l
Kategorija
Romas

Apie produktą

Brandintas 12 metų. Gaminamas fermentuojant cukranendrių melasą, po to distiliuojant plieninėje distiliavimo kolonėlėje. Brandinama naudotose ąžuolo statinėse „solera” metodu. Galiausiai griežtai kontroliuojamo proceso metu gėrimas išpilstomas į butelius.
Sodrios gintaro spalvos romas su rausvais tonais pasižymi stipriu karamelės, medaus, sausų grūdų, silpnai skrudintos kavos aromatu ir vos juntamomis ąžuolo natomis. Karamelės, kakavos, medaus skonio, su nežymiomis kavos ir ąžuolo užuominomis, lengvas ir apvalus gomuryje.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (2)

Klientų atsiliepimai

2 [comments]

Neblogas... Atsiliepimą parašė: Darius
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 06 13 21:44)
Solidi isvaizda, kvapas ir skonis, bet kainos ir skonio atzvilgiu, tai yra pigesniu ir skanesniu gerimu... (vertinu pagal savo skoni).
Rekomenduoju!!! Atsiliepimą parašė: Aurimas
Kokybė (Atsiliepimo data 2016 04 29 23:35)
Super gerimas, geras kvapas, siek tiek turi astrumo, bet tik po pirmo... ;)

2 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Dictador 12 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

3099

Ar jums jau yra 20 metų?