Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Dictador 20 0,7 l

Dictador 20 0,7 l

Kolumbija


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
20 m.
Tūris
0,7 l
Kategorija
Romas


Apie produktą

Brandintas 20 metų. Gaminamas fermentuojant cukranendrių sulčių mišinius, po to dalį distiliuojant variniame distiliavimo aparate - alembike, dalį – plieninėje distiliavimo kolonėlėje. Brandinama naudotose ąžuolo statinėse „solera” metodu. Galiausiai griežtai kontroliuojamo proceso metu gėrimas išpilstomas į butelius.
Sodrios, tamsios gintaro spalvos romas su raudonai-rudais tonais pasižymi stipriu karamelės, vanilės, medaus, irisų, sausų grūdų, skrudintos kavos aromatu ir lengvai juntamomis ąžuolo užuominomis. Lengvas ir apvalus gomuryje, su karamelės, vanilės, kakavos, medaus skoniu.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo


1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Dictador 20 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

4499

Ar jums jau yra 20 metų?