Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Don Hugo Tinto 0,75 l

Don Hugo Tinto 0,75 l

La Mancha, Ispanija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Spalva
Raudonasis
Skonis
Pusiau saldus
Stiprumas
12,5 %
Vynuogės
Tempranillo
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Desertais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Metalinis užsukamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Pusiau saldus vynas

Apie produktą

Siekiant išsaugoti vaisinį skonį bei aromatą, vynas fermentuojamas nedidelėse, nerūdijančio plieno talpyklose 26º C temperatūroje, o vėlaiu brandinamas 6 mėnesius Ohajo ąžuolo statinėse ir dar 4 mėnesius buteliuose.
ryškiai raudonos spalvos vynas turintis vanilės ir šviežių uogų aromatą bei gerai subalansuotą ir ilgai išliekantį skonį.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Raudonasis vynas yra gaminamas iš juodųjų (raudonųjų) vynuogių, kurių juodosios odelės dalyvauja fermentacijos procese. Tokiu būdu pasisavinama spalva, taninai bei tam tikri skonio komponentai. Skirtingai nei baltasis ar rausvasis vynas, raudonasis pasižymi skonio pilnumu bei svoriu. Juodųjų vynuogių veislių skaičius yra sunkiai įvardijamas. Labiausiai žinomos  – Caberbet Sauvignon, Merlot, Malbec, Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Sangiovese, Nebiolo, Tempranillo. Vynai iš šių vynuogių yra kažkuo panašūs, bet kartu ir labai skirtingi. Tai priklauso ne tik nuo vynuogių skoninių savybių, bet ir nuo gamybos proceso: arba vyndarys stengiasi sukurti naują, ypatingą vyno stilių, arba primygtinai laikosi pastovumo ir įvaizdžio, nepaleisdamas klasikinio proceso vadžių iš rankų. Koks raudonasis vynas yra Jūsų mėgstamiausias?

 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 [comments]

labai skanus Atsiliepimą parašė: Olga
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 10 27 15:15)
vienas iš mylimiausiu ir skaniausiu vynas,visiems rekomenduoju paragauti

1 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Don Hugo Tinto 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

399

Ar jums jau yra 20 metų?