Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Gato Negro Pinot Noir 0,75 l

Gato Negro Pinot Noir 0,75 l

Čilė


Kokybė
1 Atsiliepimų

Spalva
Raudonasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
13,5 %
Vynuogės
Pinot Noir
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Mėsos patiekalais , Sūriais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Metalinis užsukamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Rubino spalvos, prinokusių vyšnių ir aviečių aromato, malonaus skonio. Puikiai subalansuotas taninų ir vyno rūgštingumo santykis.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Raudonasis vynas yra gaminamas iš juodųjų (raudonųjų) vynuogių, kurių juodosios odelės dalyvauja fermentacijos procese. Tokiu būdu pasisavinama spalva, taninai bei tam tikri skonio komponentai. Skirtingai nei baltasis ar rausvasis vynas, raudonasis pasižymi skonio pilnumu bei svoriu. Juodųjų vynuogių veislių skaičius yra sunkiai įvardijamas. Labiausiai žinomos  – Caberbet Sauvignon, Merlot, Malbec, Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Sangiovese, Nebiolo, Tempranillo. Vynai iš šių vynuogių yra kažkuo panašūs, bet kartu ir labai skirtingi. Tai priklauso ne tik nuo vynuogių skoninių savybių, bet ir nuo gamybos proceso: arba vyndarys stengiasi sukurti naują, ypatingą vyno stilių, arba primygtinai laikosi pastovumo ir įvaizdžio, nepaleisdamas klasikinio proceso vadžių iš rankų. Koks raudonasis vynas yra Jūsų mėgstamiausias?

 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Komentarai

Egzotiškas ir sodraus skonio Atsiliepimą parašė: Henrieta
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 10 26 21:32)
Kvepia gervuogėmis, kas man atrodė labai egzotiška ir kažkaip ypatinga. O skonis sodrus, ryškokas, tačiau tuo pačiu ir ne per sunkus - turi vaisinio lengvumo. Dažniausiai renkuosi vakarėliams, prie lengvų užkandžių.

1 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Gato Negro Pinot Noir 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

699

Ar jums jau yra 20 metų?