Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Gedimino Balta 0,5 l

Gedimino Balta 0,5 l

Lietuva


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,5 l
Kategorija
Degtinė


Apie produktą

„Gedimino Crystal” – tai ypač tyra, kalnų krištolo filtrais išgryninta degtinė. Šioje degtinėje tyras it šaltinio vanduo susilieja su grūdiniu etilo alkoholiu. Itin kruopštus jos paruošimo būdas – spiritas iš rinktinių grūdų filtruojamas kalnų krištolo filtrais – šiai degtinei suteikia išskirtinai savitą skonį.

Apie rūšį

Degtinė buvo pradėta vartoti kaip stiprusis gėrimas, tinkamas visomis progomis. Dabar tai yra vienas universaliausių ir populiariausių stipriųjų gėrimų pasaulyje. Degtinė – stiprus alkoholinis gėrimas, kuris gali būti gaminamas iš daug rūšių augalų: pradedant melasu ir bulvėmis ir baigiant grūdais. Rektifikuotas spiritas maišomas su minkštu vandeniu, o gautas mišinys filtruojamas per smėlio, aktyviosios anglies ar keraminius filtrus. Degtinės gamybai būtino spirito atradėjai tikriausiai visiems laikams liks istorijos ūkuose. Labiausiai nuopelnais nepasidalina rusai ir lenkai. Yra nuomonė, kad tai gali būti ir arabų arba šiaurės Europos tautų atradimas.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo

good taste Atsiliepimą parašė: Rokas Vičkus 511
Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 (Atsiliepimo data 2017 03 01 15:13)
labai gardi degtinytė, prieš miegą būna susileidžiu dažnai tokį atšaldytą buteliuką pasipjaustęs rūkyto sūriuko, kumpiuko su sviežia juoda rūgine duonyte ir einu sapnuot spalvotų sapnų

1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Gedimino Balta 0,5 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

649

Ar jums jau yra 20 metų?