Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Gentleman Jack 0,7 l

Gentleman Jack 0,7 l

JAV


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Amerikietiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

„Gentleman Jack” – „Jack Daniel‘s” Tenesio viskių šeimos narys. Skirtingai nuo „Jack Daniel‘s Black label”, po distiliacijos papildomai filtruojamas klevo medžio anglimis kartą papildomai, taip suteikiant jam švelnesnį skonį.


Gentelman Jack - Jack Daniel‘s Tenesio viskių šeimos narys. Skirtingai nuo Jack Daniel‘s Black label, po distiliacijos filtruojamas klevo medžio anglimis dar papildomai kartą, taip suteikiant jam švelnesnį skonį

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Geras viskis Atsiliepimą parašė: vladas
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 11 13 17:53)
Viskis tikrai geras,svelnaus skonio

1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Gentleman Jack 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2899

Ar jums jau yra 20 metų?