Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Glendalough 7YO 0,7 l

Glendalough 7YO 0,7 l

AirijaStiprumas
46 %
Rūšis
Single Malt (Vienas salyklas)
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
7 m.
Tipas
Airiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Gamybos procese dvigubai distiliacijai naudojamas (Copper Pot stiliaus) distiliavimo aparatas. Naudojamas tik rinktinis vietinių ūkininkų užaugintų miežių sąlyklas, nenaudojant durpių viskio gaminimo procese. Brandinamas Burbono ąžuolo statinėse. Naudojamas nešaltasis filtravimo metodas. Viskis „sušvelnintas“ su Wicklow šaltinio vandeniu iki 46%.
Aromatas: dominuoja turtingi ir saldūs kvapai, su cinamono ir apelsinų žievelės, švelnių pievų gėlių užuomenomis.
Skonis: turtingas ir švelnus. Pirmiausiai išryškėja apelsino žievelės, kurios palydimos krem brule, tamsaus šokolado, bei vos juntamais cinamono ir baltojo pipirų skoniais, kurie susiformavo įtakoti gan stipraus salyklo ir ąžuolo aromatų.
Poskonis: prabangus ir ilgai išliekantis, su lengvais aštrumo ir saldumo akcentais. 

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Glendalough 7YO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

4299

Ar jums jau yra 20 metų?