Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Glendalough Double Barrel 0,7 l

Glendalough Double Barrel 0,7 l

AirijaStiprumas
42 %
Rūšis
Single Grain (Vienas grūdas)
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Airiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Dvigubas brandinimas ąžuolo statinėse:
pirmiausiai 3,5 metus Burbono statinėse / papildomai 6 mėnesius Oloroso Chereso statinėse.
Gamybos procese naudojamas Holstein 500 litrų (Coffey stiliaus) distiliavimo aparatas. Naudojamas nešaltasis filtravimo metodas. Dvigubas brandinimas ąžuolo statinėse šio viskio airiškam charakteriui suteikia kompleksiškumą.
Aromatas: švelnus, bet neabejotinai sodrus - vyšnios, razinos, figos bei praturtintas citrinžole ir muskatu.
Skonis: pradžioje saldus, gal kiek kreminis, iriso ir medaus skonis, įtakotas Burbono statinės. Šiek tiek vėliau juntami džiovinti vaisiai, maraskino vyšnios ir gal šiek tiek rudojo cukraus kvapai.
Poskonis: imbiero prieskonio užuomenos su lengvu migdolų papildymu. 

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Glendalough Double Barrel 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2699

Ar jums jau yra 20 metų?