Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Gordon's London Dry Gin 1 l

Gordon's London Dry Gin 1 l

Didžioji Britanija


Kokybė
2 Atsiliepimų

Stiprumas
37,5 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
1 l
Kategorija
Džinas

Apie produktą

Džino pagrindas yra neutralus, paprastai iš grūdų distiliuojamas alkoholis, kuriam specifinio skonio suteikia kadagių uogos. Paprotys skaninti alkoholį kadagių uogomis yra atėjęs iš olandų, kurie naudojo geniévre (prancūzų k. – „kadagys“) gėrimą medicininiais tikslais.

Didžiosios Britanijos valdantieji „Gordon’s“ džinui dukart suteikė Karališkąjį pripažinimo medalį. „Gordon’s“ šiais laikais yra geriausiai parduodamas džinas pasaulyje.

Apie rūšį

Džinas yra gaminamas iš smarkiai rektifikuoto spirito, kuriam ypatingą skonį suteikia įvairių augalų ir prieskonių mišinys, su dominuojančiu kadagio akordu. Be kadagio uogų skonio, džino prieskonių paletę papildo kalendros sėklos, šventagaršvės bei vilkdalgio šaknys, džiovintų citrusinių vaisių žievelės, kai kurių riešutų užuominos ir kt. Receptas yra kiekvienos gamyklos griežtai saugoma komercinė paslaptis. Be poros išimčių, džinas nėra brandinamas ir dažniausiai vartojamas kaip kokteilių sudedamoji dalis. Džinas atsirado Olandijoje, tačiau greitai išpopuliarėjo ir užkariavo britų širdis. Svarbiausios ir garsiausios džino gamyklos dabar randasi JK. Kas nėra girdėjęs pavadinimo “London Dry Gin”?

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (2)

Klientų atsiliepimai

2 Komentarai

Kokteiliams Atsiliepimą parašė: Simas
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 09 26 11:36)
Neturi neįprasto skonio todel puikiai tinka kokteiliams
Puikiai tinka į Cosmopolitaną Atsiliepimą parašė: Simona
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 10 26 21:35)
Man jis skaniausias su sultimis. O labiausiai tai mėgstu daryti Cosmopolitaną su juo - nors tai ir nėra originalus receptas, bet labai labai gerai susigroja :)

2 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Gordon's London Dry Gin 1 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1999

Ar jums jau yra 20 metų?