Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Havana Club Anejo 3 Anos 0,7 l

Havana Club Anejo 3 Anos 0,7 l

Kuba


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
3 m.
Tūris
0,7 l
Kategorija
Romas

Apie produktą

Autentiškas Kubos romas, 3 metus išlaikytas statinėse, puikiausias pasirinkimas Mojito, Cuba libre ir kitiems kokteiliams.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 [comments]

Havanos prisiminimai Atsiliepimą parašė: Edas
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 06 06 18:11)
Niekada nemėgau romo ( asocijuodavosi su kvepalais), bet po kelionės i Kuba supratau kad tai visai smagus gėrimas. Dabar karštą vasaros diena taurė mojito būtent su šiuo romu maloniai atgaivina ir nukelia į prisiminimus. Švelnus ir neintensyvaus skonio, todėl tinka kokteiliams ir jų neužgožia. Prie cigaro gal kiek per švelnus

1 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Havana Club Anejo 3 Anos 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1299

Ar jums jau yra 20 metų?