Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


HENNESSY VS 0,7 l

HENNESSY VS 0,7 l

Cognac, Prancūzija


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
2 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
VS
Tūris
0,7 l
Kategorija
Konjakas


Apie produktą

„Hennessy VS” sumaišytas iš 40-ies konjako spiritų. Tik įkvėpus jaučiamas pagrindinis ąžuolo kvapas, po to jaučiamas lengvas riešuto aromatas. Burnoje lieka gėlių prieskonis.

Apie rūšį

Konajakas yra vienas iš prestižiškiausių maišytų brendžių pasaulyje, gaminamas Prancūzijoje, Konjako regione (Šiaurinis Bordo regiono kaimynas). Konjakas, kaip ir kiti brendžiai, yra distiliuojamas iš vynuogių vyno ir nieko kito. Konjakas privalo būti distiliuojamas du kartus „Charentais“ distiliatoriuje. Konjako skonis ir kokybė priklauso nuo gamybos proceso ir brandinimo laiko. Kad alkoholinis gėrimas būtų vadinamas konjaku, jis turi būti brandinamas mažiausiai du metus prancūziško ąžuolo statinaitėse. Dažnai priekinėje etiketėje pamatysite raides VS, VSOP ar XO. Tai reiškia, kad jauniausia spirito sudedamoji dalis atitinkamai yra 2 -jų, 4- ių ir 6 -ių metų amžiaus.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (2)

Klientų atsiliepimai

2 Prekės nuo

Labai geras Atsiliepimą parašė: Viršaitis
Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 (Atsiliepimo data 2017 05 12 20:25)
Esu gėręs labai daug ir įvairaus konjako. Hennessy labai geras, skonis švelnus ir subtilus. Galvos neskauda niekada. Labai tinkamas geroms progoms ar dovanai. Svarbu, kad būtų tikras. Esant didelei šventei visad renkuosi tarp Henesio ir Courviser, jie mano sąrašo top'e. Jei norit sudraugai paskanaut, tai tik tie du būtu rekomenduotini. Žinoma, kaina didelė, bet progoms ar po truputi paskanaut pats tas.

2 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: HENNESSY VS 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2999

Ar jums jau yra 20 metų?