Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Jacobs Creek Chardonnay Pinot Noir 0,75 l

Jacobs Creek Chardonnay Pinot Noir 0,75 l

AustralijaSpalva
Baltasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
11,5 %
Vynuogės
Chardonnay , Pinot Noir
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Žuvimi , Salotomis
Tipas
Putojantis vynas / Šampanas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

„Jacob‘s Creek“ – ypatingą populiarumą visame pasaulyje pelnęs australiškas vynas. Jis gaminamas iš skirtinguose Pietryčių Australijos regionuose auginamų vynuogių – taip išvengiama sezoninių konkretaus regiono klimato pokyčių įtakos vyno kokybei ir galima ją pagerinti atrenkant labiausiai pagal rūšį tinkamas vynuoges. Siekiama pagaminti ir išlaikyti kuo daugiau rūšinio vyno, pasižyminčio tokiu natūralaus cukraus ir rūgštingumo santykiu, koks labiausiai tinka šiam švelnaus skonio vynui, dėl savo kokybės ir kainos garsėjančiam visame pasaulyje. Tai leido vynui „Jacob’s Creek” pelnyti daugiau nei 5000 apdovanojimų visame pasaulyje. Šį vyną lengva derinti su maistu.
 Baltasis sausas putojantis vynas „Jacob‘s Creek Sparkling Chardonnay Pinot Noir“ gaminamas kaip šampanas – antrinė fermentacija vyksta butelyje. Tai aukštos kokybės ir prestižo ženklas. Chardonnay ir Pinot Noir veislės vynuogės, iš kurių šis vynas gaminamas, atrenkamos iš šalto ir karšto klimato rajonų, kad suteiktų jo skoniui sodrumo ir gaivumo.

Apie rūšį

Putojantis vynas yra gaminamas bene visuose vyno regionuose ir esame tikri, kad žinote bent keletą jų. Putojantys vynai skiriasi vienas nuo kito ne vien kilme, bet ir gamybos metodu, sudėtimi bei stiliumi. Cava Ispanijoje bei Prosecco Italijoje yra tik vieni iš jų. Vynai gaminami skirtingai. Vynuogių sudėtis – taip pat skiriasi. Vieni gaminami tokiu pat būdu, kaip ir šampanas Prancūzijoje, o kai kurie yra tiesiog prisotinami angliarūgšte... Bet aišku tik viena, kad šis gėrimas yra neatsiejamas nuo švenčių ir ypatingų progų šventimo, todėl niekada nepraranda savo populiarumo. 

 

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Jacobs Creek Chardonnay Pinot Noir 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

799
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima

Ar jums jau yra 20 metų?