Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Jacobs Creek Chardonnay Reserve 0,75 l

Jacobs Creek Chardonnay Reserve 0,75 l

Australija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Spalva
Baltasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
12,5 %
Vynuogės
Chardonnay
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Žuvimi , Salotomis
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Metalinis užsukamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Baltasis sausas vynas „Jacob‘s Creek Reserve Chardonnay“ gaminamas iš Chardonnay veislės vynuogių. Jos skinamos nuo kovo vidurio iki balandžio, kai natūralaus vynuogių cukraus, rūgščių ir taninų santykis būna optimalus. Uogos sutraiškomos, misa atšaldoma ir trumpai palaikoma su odelėmis. Tada sultys nupilamos ir mažoje temperatūroje fermentuojamos su mielėmis, kad sustiprėtų natūralus Chardonnay veislės vynuogių skonis ir kvapas. Vynas fermentuojamas naujose ir senose prancūziškų ąžuolų statinėse, paprastai išpilstomas kitų metų liepą.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Baltasis vynas yra gaminamas iš baltųjų arba juodųjų (raudonųjų) vynuogių, nenaudojant vynuogių odelių gamybos procese. Gamybos procesas toks pat kaip ir raudonojo ar rausvojo vyno, bet skiriasi vynuogių spaudimo momentas, kuris vyksta prieš prasidedant alkoholinei fermentacijai. Pasaulyje yra daugybė baltųjų vynuogių veislių, bet komerciškai svarbios yra Chardonnay, Sauvignon Blanc,  Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer ir keletas kitų. Visos vynuogių veislės yra ypatingos ir skirtingos savo skoninėmis savybėmis. Vynas, pagamintas iš vienos vynuogių veisės gali būti vis kitoks, jei vynuogės užaugo skirtingo klimato juostose, skirtinguose dirvožemiuose („terroir“) ar buvo pritaikytas tam tikras gamybos metodas. Jei esate baltojo vyno gerbėjai, esame tikri, jog turite savo mėgstamiausią ir nesvarbu iš kur jis būtų kilęs  - ar pilnas ir sodrus Burgundiškas Chardonnay, ar ypatingai gaivus ir aromatingas Sauvignon Blanc iš Naujosios Zelandijos. 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Jaučiasi citrusai. Labai skanus ir vienas. Atsiliepimą parašė: Virga
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 10 26 21:31)
Patiko dėl jaučiamo citrusų poskonio - neryškaus, tačiau būtent jis, manau, suteikia vynui gaivumo. Man asmeniškai skanus ir geriamas vienas.

1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Jacobs Creek Chardonnay Reserve 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

999
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima

Ar jums jau yra 20 metų?