Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Jacobs Creek Shiraz Reserve 0,75 l

Jacobs Creek Shiraz Reserve 0,75 l

AustralijaSpalva
Raudonasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
15 %
Vynuogės
Shiraz
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Mėsos patiekalais , Sūriais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Metalinis užsukamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Raudonasis sausas vynas „Jacob's Creek Reserve Shiraz“ gaminamas iš Shiraz veislės vynuogių, jos skinamos nuo kovo vidurio iki gegužės pradžios. Fermentacijos metu palaikoma 18–25 °C temperatūra siekiant iš vynuogių odelių išgauti  geriausią skonį, aromatą bei spalvą iš švelnius taninus. Šis vynas 18–22 mėnesius brandinamas amerikietiškų ir prancūziškų ąžuolų statinėse.
Šis vynas kvepia gervuogėmis ir gvazdikėliais, dvelkia pipirais, vanile, karamele ir ąžuolo mediena. Būdingas sodrus tamsių uogų skonis, subtilus ąžuolo medienos prieskonis ir švelnus poskonis.
Dera su jautienos, antienos bei avienos patiekalais ir brandintais sūriais.
Patiekiamas 16–18 °C temperatūros. Rekomenduojama atkimšti prieš valandą

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Raudonasis vynas yra gaminamas iš juodųjų (raudonųjų) vynuogių, kurių juodosios odelės dalyvauja fermentacijos procese. Tokiu būdu pasisavinama spalva, taninai bei tam tikri skonio komponentai. Skirtingai nei baltasis ar rausvasis vynas, raudonasis pasižymi skonio pilnumu bei svoriu. Juodųjų vynuogių veislių skaičius yra sunkiai įvardijamas. Labiausiai žinomos  – Caberbet Sauvignon, Merlot, Malbec, Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Sangiovese, Nebiolo, Tempranillo. Vynai iš šių vynuogių yra kažkuo panašūs, bet kartu ir labai skirtingi. Tai priklauso ne tik nuo vynuogių skoninių savybių, bet ir nuo gamybos proceso: arba vyndarys stengiasi sukurti naują, ypatingą vyno stilių, arba primygtinai laikosi pastovumo ir įvaizdžio, nepaleisdamas klasikinio proceso vadžių iš rankų. Koks raudonasis vynas yra Jūsų mėgstamiausias?

 

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Jacobs Creek Shiraz Reserve 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

999

Ar jums jau yra 20 metų?