Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


JOHNNIE WALKER White Walker 0,7 l

JOHNNIE WALKER White Walker 0,7 l

Jungtinė KaralystėStiprumas
41,7 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Škotiškas viskis
Tūris
0,7 l

Apie produktą

Tai limituoto leidimo škotiškas viskis, sukurtas bendradarbiaujant su vienu populiariausių HBO serialų „Game of Thrones“. Viskio specialistas George Harper su ekspertų komanda pagamino šį inovatyvų viskį, kuris ypatingas tuo, kad turi būti patiekiamas tiesiai iš šaldiklio ir tai yra tiesioginė sąsaja su White Walkeriais – „Game of Thrones“ serialo personažais.
Šio viskio skonyje galite pajusti karamelizuoto cukraus ir vanilės natas, šviežias raudonas uogas ir vaisišką poskonį, kurį sukuria Cardhu ir Clynelish viskiai iš labiausiai į Šriaurę nutolusių Škotijos distilerijų. Užšalusi Šiaurė tapo viskių maišytojo George Harper įkvėpimo idėja, padėjusia sukurti „Johnnie Walker White Walker“ viskį.


Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: JOHNNIE WALKER White Walker 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

3299
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima

Ar jums jau yra 20 metų?