Naujausios žinutės Jums!


JUMEX šviežios apelsinų sultys 0,5 l

JUMEX šviežios apelsinų sultys 0,5 l

MeksikaSkonis
Apelsinų
Pakuotė
Skardinė
Laikymo sąlygos
Laikymo temperatūra: nuo 0 ° iki + 25 ° C
Tūris
0,5 l
Kategorija
Sultys
Maistinė vertė (100 ml | 100 g)
Energinė vertė 190,4 kJ / 44 kcal, riebalai - 0 g, iš kurių sočiųjų riebalų rūgščių - 0 g, angliavandeniai - 10,4 g, iš kurių cukrų - 10,4 g, skaidulinės medžiagos - 0 g, baltymai - 0,8 g, druska* - 0,02 g
*Druskos kiekį nulemia tik natūraliai jame esantis natris

Apie produktą

„UnicoFresco” – tai ne iš koncentrato, o tiesiogiai į butelius spaustos 100 proc. vaisių sultys be jokių papildomų sudedamųjų dalių, konservantų, dažiklių, vandens, cukraus ar kitų priedų. Šių sulčių gamybai naudojamas vienas iš pažangiausių gavybos procesų pasaulyje – Histerileprocess. Tai – sudėtinga šaldymo sistema, kuri išsaugo visas vaisių maistines savybes. Vengiant sąlyčio su oru, šiluma bei šviesa, vos išspaustos sultys netrukus atsiduria buteliuose.

„LataBotella pakuotė” – tarsi žievelė, gaubianti vaisių ir leidžianti jautrų gaminį apsaugoti nuo išorės poveikio bei išlaikanti tobulą skonį, kvapą bei natūralų šviežumą.

Be konservantų ir dažiklių.

Apie rūšį

Kiekvienas yra girdėjęs – sultis gerti ne tik skanu, bet ir naudinga. Sulčių sudėtyje yra visų maistinių medžiagų, vitaminų ir mineralų, kurių yra vaisiuose, iš kurių sultys išspaustos.
Visos sultys didžiąja dalimi susideda iš šimtaprocentinių vaisių ir daržovių sulčių. Tai galioja ir sultims, pagamintoms iš koncentrato bei vandens. Sulčių koncentratas gaminamas iš šviežiai išspaustų vaisių ar daržovių sulčių vakuumo sąlygomis išskiriant vandenį ir sultis keletą kartų suintensyvinant.
Paprastai į sultis nededama cukraus, tačiau jei būtina, mažas cukraus kiekis leistinas. Parūgštinti sultis taip pat leista, bet tik natūralia citrinos rūgštimi. Tačiau neleistina rūgštinti ir saldinti vienu metu.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: JUMEX šviežios apelsinų sultys 0,5 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

-19%
Sena kaina
245
199

Ar jums jau yra 20 metų?