Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


KILBEGGAN IRISH 0,7 l

KILBEGGAN IRISH 0,7 l

Airija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
40 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
3 m.
Tipas
Airiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Unikalus airiškas viskis. Kaip ir dauguma Airijos gyventojų, KILBEGGAN yra paprastas ir draugiškas, bet su savo savitu stiliumi. Geriausi grūdų ir salyklo viskiai yra maišomi kartu sklandžiai ir neskubant, kad išgauti saldumo skonį ir švelnių salyklo paskonį. Būtent tas charakteristikas, kurios išlaikytos jau daugiau nei 180 metų ir vis dar sudaro KILBEGGAN airiško viskio širdį.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 [comments]

Vertinu gerai. Atsiliepimą parašė: Mindaugas
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 03 30 14:05)
Esu airiškų viskių fanas, o šis vienas geriausių, mano vertinimu. Lietuvoje gal mažiau žinomas, bet žinau, kad JK stipriai vertinamas.

1 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: KILBEGGAN IRISH 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1599

Ar jums jau yra 20 metų?