Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Lagavulin Islay 16YO 0,7 l

Lagavulin Islay 16YO 0,7 l

Didžioji Britanija


Kokybė
3 Atsiliepimų

Stiprumas
43 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
16 m.
Tipas
Škotiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Šio viskio kvapas sausas, dūminiame jo aromate juntamas nežymus džiovintų durpių kvapas, tačiau visi skonių ir aromatų niuansai yra subalansuoti ir nė vienas kvapas nėra dominuojantis. Skonis iš pradžių yra salstelėjęs, salyklinis su šiek tiek chereso, o vėliau pereina į sausą ir dūminį. Poskonis yra praktiškai kartus, su išliekančiais durpių dūmų ir druskos niuansais. „Lagavulin“ gėrimas apibūdinamas kaip vienas geriausiųjų Ailos salos viskių.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (3)

Klientų atsiliepimai

3 Komentarai

Exclusivas Atsiliepimą parašė: Vaclovas
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 10 13 19:56)
Durpes, juros vanduo, dumbliai, medicininiai tvarsciai, rukyta mesa, poskonis ypatingai ilgas. Tikrai vertas demesio
Ypatingas! Atsiliepimą parašė: Vaidrius
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 03 09 12:58)
Yoač originalus, bene seniausios distilerijos šedevras. Teko lankytis ir stebėti kaip jis gimsta. Unikalus skonis, pradžioje lūpas suvilgantis lyg būtų gero Madeiros porto vyno lašu paskanintas. Durpės gamyboje suteikia nesulyginamai įdomų smokey bažnyčios suolų persismelkusių žvakėmis kvapą.
Labai ypatingas Atsiliepimą parašė: Marko Polo
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 11 17 21:48)
Ypac iskirtinis skonis ir malonumas !

3 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Lagavulin Islay 16YO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

7399

Ar jums jau yra 20 metų?