Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Laurent-Perrier Demi-Sec 0,75 l

Laurent-Perrier Demi-Sec 0,75 l

Champagne, Prancūzija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Spalva
Baltasis
Skonis
Pusiau sausas
Vynuogės
Chardonnay , Pinot Noir , Pinot Meunier
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Desertais
Tipas
Putojantis vynas / Šampanas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Pusiau sausas vynas

Apie produktą

Sodrios geltono aukso ir gintaro spalvos šampano aromate dominuoja persikų ir kriaušių džemo natos, atsiskleidžia nuga, vaisių želė su imbierinių sausainių, medaus ir džiovintų vaisių užuominomis. Skonis - švelnus, medaus saldumo, stebinantis gaiva ir vaisiškumu.

Apie rūšį

Be šio putojančio gėrimo dauguma neįsivaizduoja nuotaikingo švenčių paminėjimo. Šampanės regionas Šiaurinėje Prancūzijoje yra bene vienintelis pasaulyje regionas, kuris skiria dėmesį išskirtinai putojančio vyno gamybai. Vynas gaminamas tik „tradiciniu metodu“ (antroji alkoholinė fermentacija vyksta butelyje, vynas tampa putojančiu dėl natūraliai įkalintų CO2 burbuliukų ir prieš patenkdamas į parduotuvių lentynas praleidžia mažiausiai 15 mėnesių butelyje). Šampanas gaminamas maišant 3 vynuogių veisles: Chardonnay, Pinot Noir ir Meunier, bet ne visada visas kartu. Tai yra prestižinis, brangus gėrimas ir dėl saugomos kilmės vienintelis gali būti vadinamas šampanu. Verta gyvenime bent kartą paragauti ir suprasti, kuo šampanas yra ypatingas ir skiriasi nuo kitų putojančių vynų.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo

Elegantiškai saldus Atsiliepimą parašė: Monika
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 10 25 11:17)
Oj, šį putojantį vyną gerdama visada jaučiuosi labai elegantiškai ir moteriškai. Nors ir sėdim mergaitiškai namie su pižamom :)) Jis turi kažką elegantiško ir truputį gundančio, nes jaučiasi vaisių saldumas. Tačiau ne per didelis, todėl labai skanu su macaroonsais..

1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Laurent-Perrier Demi-Sec 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

3099

Ar jums jau yra 20 metų?