Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


LEPANTO 0,7 l

LEPANTO 0,7 l

Ispanija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
36 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
15 m.
Tūris
0,7 l
Kategorija
Brendis

Apie produktą

Ispaniškas brendis, aukščiausios kokybės. „Solera“ sistemoje jis brandinamas mažiausiai 15 metų, užtikrinant, kad visada būtų gauta tokia pati gėrimo kokybė. Sausas skonis su seno ąžuolo ir vanilės natomis. Gražiai suprojektuotas butelis, dekoruotas rankomis.
Brendis. Alk. 36 % tūrio. Grynasis kiekis 0,7 l.

Apie rūšį

Brendis - iš vynuogių vyno gimstantis spiritinis gėrimas gaminamas ir mėgstamas visame pasaulyje. Žymiausieji – Brandy de Jerez (Chereso brendis), Pisco (Čilėje ir Peru gaminamas brendis) ir Grappa (brendis gaminamas iš vynuogių išspaudų). Lietuvoje vienas populiariausių yra ispaniškas brendis. Išdistiliuotas iš vynuogių vyno ir atskiestas iki 36% – 40% alkoholio, brendis yra brandinamas chereso statinaitėse, todėl įgauna minkštumo ir salstelėjusį, švelnų prieskonį. Pisco Pietų Amerikoje yra gaminamas iš Muscat vynuogių vyno, išsiskiria gėlių ir vynuogių aromatais. Tuo tarpu grappai,  gaminamai iš vynuogių išspaudų, būdinga išskirtinė, išspaudose  susitelkusi skoninė ir aromatinė koncentracija. Šis brendis labiausiai išreiškia pačių vynuogių charakterį, kuris, priklausomai nuo vynuogės (baltos ar juodos), gali būti labai įvairus.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Pirmasis brendis, kuris patiko Atsiliepimą parašė: Darius
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 10 24 14:30)
Gavau dovanų ir tai buvo pirmasis brendis, kuris man iš tikrųjų patiko. Nes iki tol ragauti būdavo arba per daug spirituoti, arba tiesiog beskoniai. Matyt, 15 metų brandinimas šį tą reiškia :)

1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: LEPANTO 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2999

Ar jums jau yra 20 metų?