Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Masso Antico Fiano Appassito 0,75 l

Masso Antico Fiano Appassito 0,75 l

Italija


Kokybė
2 Atsiliepimų

Spalva
Baltasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
13,5 %
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Žuvimi , Paukštienos patiekalais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Išskirtinio skonio vynas iš Italijos.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Baltasis vynas yra gaminamas iš baltųjų arba juodųjų (raudonųjų) vynuogių, nenaudojant vynuogių odelių gamybos procese. Gamybos procesas toks pat kaip ir raudonojo ar rausvojo vyno, bet skiriasi vynuogių spaudimo momentas, kuris vyksta prieš prasidedant alkoholinei fermentacijai. Pasaulyje yra daugybė baltųjų vynuogių veislių, bet komerciškai svarbios yra Chardonnay, Sauvignon Blanc,  Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer ir keletas kitų. Visos vynuogių veislės yra ypatingos ir skirtingos savo skoninėmis savybėmis. Vynas, pagamintas iš vienos vynuogių veisės gali būti vis kitoks, jei vynuogės užaugo skirtingo klimato juostose, skirtinguose dirvožemiuose („terroir“) ar buvo pritaikytas tam tikras gamybos metodas. Jei esate baltojo vyno gerbėjai, esame tikri, jog turite savo mėgstamiausią ir nesvarbu iš kur jis būtų kilęs  - ar pilnas ir sodrus Burgundiškas Chardonnay, ar ypatingai gaivus ir aromatingas Sauvignon Blanc iš Naujosios Zelandijos. 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (2)

Klientų atsiliepimai

2 [comments]

Puikus už šią kainą Atsiliepimą parašė: Giedrius
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 12 06 19:33)
Kaip už 7 eur tikrai puikus, lengvas, beje, vytintų vynuogių vynas, kurios ir suteikia jam to lengvo, vos juntamo salstelėjimo.
Labai skanus lengvas vynas Atsiliepimą parašė: Rokas
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 06 06 16:57)
Labiau priskirčiau pusiau sausiems, nes turi saldumo poskonį ir yra labai lengvas vynas. Labai skanus, tinkantis vasarai. Atvėsintas manau būtų idealu!

2 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Masso Antico Fiano Appassito 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

699

Ar jums jau yra 20 metų?