Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Meukow VS 0,7 l

Meukow VS 0,7 l

Cognac, PrancūzijaStiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Brandinimas
VS
Tūris
0,7 l

Apie produktą

Meukow Cognac konjako namai buvo įkurti dviejų brolių Auguste-Christophe ir Gustav Meukow XIX amžiuje. 1850-aisiais metais vykdydami rusų caro Aleksandro II užsakymą, kuriuo remiantis turėjo būti užtikrintas pakankamas konjako tiekimas. Taigi jų sprendimu buvo įkurti A.C. MEUKOW & Co konjako namai. Šie konjako namai sparčiai augo, plėtėsi ir nuo 1979-ųjų metų prisijungus prie Guyenne kompanijos tapo bene žinomiausiu konjako gamintoju regione. Šiuo metu Meukow Cognac gėrimai importuojami į daugiau, kaip 80 pasaulio šalių.
Meukow konjako buteliai yra paženklinti pantera. Šis prekės ženklas simbolizuoja galią, grakštumą, lankstumą ir eleganciją, kuri yra būdinga Meukow Cognac konjako namams. Nacionalinis pakuočių ir dizaino institutas Pack d‘Or dukart apdovanojo šį prekės ženklą už geriausią dizainą. 

Apie rūšį

Konajakas yra vienas iš prestižiškiausių maišytų brendžių pasaulyje, gaminamas Prancūzijoje, Konjako regione (Šiaurinis Bordo regiono kaimynas). Konjakas, kaip ir kiti brendžiai, yra distiliuojamas iš vynuogių vyno ir nieko kito. Konjakas privalo būti distiliuojamas du kartus „Charentais“ distiliatoriuje. Konjako skonis ir kokybė priklauso nuo gamybos proceso ir brandinimo laiko. Kad alkoholinis gėrimas būtų vadinamas konjaku, jis turi būti brandinamas mažiausiai du metus prancūziško ąžuolo statinaitėse. Dažnai priekinėje etiketėje pamatysite raides VS, VSOP ar XO. Tai reiškia, kad jauniausia spirito sudedamoji dalis atitinkamai yra 2 -jų, 4- ių ir 6 -ių metų amžiaus.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Meukow VS 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2999

Ar jums jau yra 20 metų?