Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


NIKKA FROM THE BARREL 0,5 l

NIKKA FROM THE BARREL 0,5 l

Japonija


Kokybė
3 Atsiliepimų

Stiprumas
51,4 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,5 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Maišyto viskio perliukas iš Japonijos. Šiai dienai jau yra įvertintas daugybe apdovanojimų įvairiose tarptautinėse parodose bei yra populiariausias Japoniškas viskis daugelyje Europos šalių, tame tarpe ir Lietuvoje.

 
Šio viskio gamyboje brandintas salyklinis viskis maišomas su grūdiniu viskiu, o sukupažavus dar kartą, papildomai brandinamas ąžuolo statinėse (procesas žinomas kaip „santuoka“), kad būtų sukurtas visiškai skirtingų viskių harmoniningas skonis. Į butelius "From the Barrel" viskis išpilstomas tiesiai iš statinių ir išlaiko analogišką pradinio maišyto viskio alkoholio stiprumą. Būdamas 51.4% alkoholio stiprumo, šis viskis pasižymi solidžiu ir giliu skoniu bei skleidžia turtingą aromatą.


Viskis Alk. 51,4 % tūrio. Grynasis kiekis 5l su dež..

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (3)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
3 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Pasaka Atsiliepimą parašė: Vytautas
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 12 12 22:35)
Teko gerti šį dievišką viskį.Žodžiais nenupasakosi.Verta nusipirkti ir paragauti !!!

3 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: NIKKA FROM THE BARREL 0,5 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

3699

Ar jums jau yra 20 metų?