Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Notte Rossa Riserva Primitivo Di Manduria 0,75 l

Notte Rossa Riserva Primitivo Di Manduria 0,75 l

Puglia, Italija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Spalva
Raudonasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
14,5 %
Vynuogės
Primitivo
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Mėsos patiekalais , Sūriais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Rubino spalvos vynas pasižymintis ryškiais prinokusių vyšnių, slyvų, gėlių aromatais bei kakavos bei vanilės aromato akcentais.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Raudonasis vynas yra gaminamas iš juodųjų (raudonųjų) vynuogių, kurių juodosios odelės dalyvauja fermentacijos procese. Tokiu būdu pasisavinama spalva, taninai bei tam tikri skonio komponentai. Skirtingai nei baltasis ar rausvasis vynas, raudonasis pasižymi skonio pilnumu bei svoriu. Juodųjų vynuogių veislių skaičius yra sunkiai įvardijamas. Labiausiai žinomos  – Caberbet Sauvignon, Merlot, Malbec, Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Sangiovese, Nebiolo, Tempranillo. Vynai iš šių vynuogių yra kažkuo panašūs, bet kartu ir labai skirtingi. Tai priklauso ne tik nuo vynuogių skoninių savybių, bet ir nuo gamybos proceso: arba vyndarys stengiasi sukurti naują, ypatingą vyno stilių, arba primygtinai laikosi pastovumo ir įvaizdžio, nepaleisdamas klasikinio proceso vadžių iš rankų. Koks raudonasis vynas yra Jūsų mėgstamiausias?

 

Kokybė
4 Žvaigždutės: 80% (1)

Klientų atsiliepimai

1 [comments]

Klaida? Atsiliepimą parašė: Domiuosi
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 05 25 15:48)
Kodėl ant etiketės rašo regioną Di Manduria, o aprašyme Puglia? Nors Manduria yra Apulijos regiono dalis, tačiau vyno atžvilgiu tai turi didelę reikšmė. Bet šeip vynas tikrai geras ir vertas dėmesio

1 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Notte Rossa Riserva Primitivo Di Manduria 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2499

Ar jums jau yra 20 metų?