Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Old Captain Extra Dry Caribbean White 0,2 l

Old Captain Extra Dry Caribbean White 0,2 l

JamaicaStiprumas
37,5 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,2 l
Kategorija
Romas

Apie produktą

„Old Captain Extra Dry“ yra gerai subalansuotas įvairių rūšių baltojo Karibų romo derinys. Jis turi sklandų, vaisinį skonį ir sausą poskonį.

„Old Captain“ yra olandų romo prekės ženklas, priklausantis „Boomsma Distilleerderij“, kuris yra nepriklausomas šeimos verslas, siūlantis platų gėrimų asortimentą, įskaitant vyną, jenever, degtinę ir brendį.

Apie rūšį

Joks kitas spiritinis gėrimas neturi tiek daug skirtingų stilių kaip romas. Jis gali būti baltas, geltonas ir tamsus, dirbtinai prisotintas aromatu ar pagardintas prieskoniais, pagamintas iš cukranendrių sulčių. Kur auginamos cukranendrės ir gaminamas cukrus, netoliese dažniausiai gaminamas ir romas. Iš pradžių buvęs tik šalutiniu cukraus industrijos produktu, dabar romas yra pasaulinės reikšmės spiritinis gėrimas. Brandinti romai labai prieskoningi ir išraiškingi, minkštai salstelėję ir stebinantys ilgu poskoniu. Ne veltui kai kurie romo ekspertai rekomenduoja ragaujant romą nenuryti jo tiek laiko, kiek jis buvo brandinamas... Grynas taurėje ar kaip kokteilio sudedamoji dalis, šis gėrimas vis labiau užkariauja pasaulį.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Old Captain Extra Dry Caribbean White 0,2 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

499
Šios prekės prekyba internetu laikinai negalima

Ar jums jau yra 20 metų?