Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Olmeca Altos Plata 0,7 l

Olmeca Altos Plata 0,7 l

MeksikaStiprumas
38 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,7 l

Apie produktą

„Altos Tequila Plata“ yra pagaminta iš 100% mėlynosios agavos, augančios Los Altos aukštumos Meksikoje. 

Anot legendos, meksikiečių dievas Olmekas, paragavęs mėlynųjų agavų nektaro taip juo susižavėjęs, jog uždraudęs kitiems jį gerti. Šiandien iš agavų sulčių gaminamą alkoholinį gėrimą tekilą žino ne tik meksikiečiai, pastaruoju metu ji neįtikėtinai greitai išpopuliarėjo visame pasaulyje – vertinama daugiau kaip 70 pasaulio šalių ir beveik visoje Europoje.

Aukštos kokybės du kartus distiliuota maišyta tekila „Olmeca“ rinkoje pasirodė 1967 metais. Prestižiniuose San Francisko, Briuselio ir Londono konkursuose ji pelnė daugybę aukso ir sidabro medalių – tai vienas labiausiai nominuotų tekilos prekės ženklių visame pasaulyje.

Apie rūšį

Meksikoje gimęs intensyvaus skonio alkoholinis gėrimas tekila gaminamas iš mėlynosios agavos sulčių. Dažniausiai jos gerbėjai renkasi jauną ir nebrandintą tekilą, nes tik tokiu būdu galima pajausti agavos suteikiamą skonį. Sukulentu vadinama agava auga kelis metus, kol iš jos galima pagaminti alkoholį. Tekila klasifikuojama pagal brandinimo laiką: Blanco (neturi brandinimo reikalavimų), Reposado (brandinta mažiausiai 2 mėnesius ąžuolo statinėse), Anejo ( brandinta mažiausiai metus 600 litrų talpos ąžuolo statinėse), Muy Anejo (brandinta mažiausiai 3 metus 600 litrų talpos ąžuolo statinėse). Meksikos baruose tekila dažniausiai patiekiama su Sangrita – žaliosios citrinos, apelsinų ir pomidorų sulčių gėrimu. Salud!

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Olmeca Altos Plata 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2079

Ar jums jau yra 20 metų?