Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Originali lietuviška degtinė 1 l

Originali lietuviška degtinė 1 l

Lietuva



Stiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
1 l
Kategorija
Degtinė

Apie produktą

Išskirtinė Originalios lietuviškos degtinės gamybos žaliava – grūdai, išauginti derlinguose Lietuvos laukuose. Degtinei paruošti naudojamas maistinis rektifikuotas „Liuks“ rūšies etilo alkoholis, išgautas trigubos distiliacijos būdu. Taip pat geriamasis vanduo, kuris išfiltruojamas per šešiapakopę filtravimo sistemą, įskaitant vandens filtravimą atvirkštinės osmozės būdu.

Maistinis rektifikuotas „Liuks“ rūšies etilo alkoholis maišomas su specialiai paruoštu vandeniu, filtruojamas per pirminius kvarcinio smėlio filtrus, beržų aktyvuotųjų anglių kolonas, antrinius smėlio filtrus. Natūralios žaliavos, švelninantys priedai suteikia Originaliai lietuviškai degtinei išskirtinių skonio savybių.

Apie rūšį

Degtinė buvo pradėta vartoti kaip stiprusis gėrimas, tinkamas visomis progomis. Dabar tai yra vienas universaliausių ir populiariausių stipriųjų gėrimų pasaulyje. Degtinė – stiprus alkoholinis gėrimas, kuris gali būti gaminamas iš daug rūšių augalų: pradedant melasu ir bulvėmis ir baigiant grūdais. Rektifikuotas spiritas maišomas su minkštu vandeniu, o gautas mišinys filtruojamas per smėlio, aktyviosios anglies ar keraminius filtrus. Degtinės gamybai būtino spirito atradėjai tikriausiai visiems laikams liks istorijos ūkuose. Labiausiai nuopelnais nepasidalina rusai ir lenkai. Yra nuomonė, kad tai gali būti ir arabų arba šiaurės Europos tautų atradimas.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Originali lietuviška degtinė 1 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1349

Ar jums jau yra 20 metų?