Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Pasas Uva Blanca 0,75 l

Pasas Uva Blanca 0,75 l

Jumilla, Ispanija


Kokybė
1 Atsiliepimų

Spalva
Baltasis
Skonis
Sausas
Stiprumas
12,5 %
Vynuogės
Chardonnay , Viura , Viogner
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Paukštienos patiekalais , Makaronų patiekalais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Sausas vynas

Apie produktą

Vėlyvas derlius rankiniu būdu spalio pradžioje – viduryje. Kiekviena veislė buvo atskirai vynuoginama. Po švelnaus nuėmimo ir susmulkinimo vynuogės buvo švelniai spaudžiamos pneumatiniuose presuose. Misos buvo šaltai išdėstytos nerūdijančio plieno rezervuaruose.Šviesiai šiaudų geltona spalva. Aromatai yra intensyvaus vaisinio skonio, primenantys citrusus, kivius, papajas, saldžius ananasus, prinokusį bananą ir švelnų medaus prisilietimą. Ant gomurio vynas yra sodrus ir sultingas.Vynas puikiai suderina natūralų saldumą ir vaisių rūgštingumą.
Baltasis sausas vynas su saugoma kilmės vietos nuoroda (Jumilla). Alk. 12 % tūrio. Grynasis kiekis 0,75 l. Vynuogės: 70% Viura, 20% Chardonnay, 10% Viognier.
X
Alergenai: Sudėtyje yra sulfitų.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Baltasis vynas yra gaminamas iš baltųjų arba juodųjų (raudonųjų) vynuogių, nenaudojant vynuogių odelių gamybos procese. Gamybos procesas toks pat kaip ir raudonojo ar rausvojo vyno, bet skiriasi vynuogių spaudimo momentas, kuris vyksta prieš prasidedant alkoholinei fermentacijai. Pasaulyje yra daugybė baltųjų vynuogių veislių, bet komerciškai svarbios yra Chardonnay, Sauvignon Blanc,  Riesling, Muscat, Viogner, Pinot Blanc, Gris/Grigio, Gewuztraminer ir keletas kitų. Visos vynuogių veislės yra ypatingos ir skirtingos savo skoninėmis savybėmis. Vynas, pagamintas iš vienos vynuogių veisės gali būti vis kitoks, jei vynuogės užaugo skirtingo klimato juostose, skirtinguose dirvožemiuose („terroir“) ar buvo pritaikytas tam tikras gamybos metodas. Jei esate baltojo vyno gerbėjai, esame tikri, jog turite savo mėgstamiausią ir nesvarbu iš kur jis būtų kilęs  - ar pilnas ir sodrus Burgundiškas Chardonnay, ar ypatingai gaivus ir aromatingas Sauvignon Blanc iš Naujosios Zelandijos. 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Puikus Atsiliepimą parašė: Aušra
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 06 09 11:12)
Man patiko! Su silpna rūgštele.

1 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Pasas Uva Blanca 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

649

Ar jums jau yra 20 metų?