Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Patron Reposado 0,05 l

Patron Reposado 0,05 l

Meksika


Kokybė
1 Atsiliepimų

Stiprumas
38 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,05 l
Kategorija
Tekila

Apie produktą

Ši tekila yra brandinama ne mažiau, kaip 6 mėnesius ąžuolo statinėse. Ji yra brandinama ir maišoma, tam kad būtų suteiktas išskirtinis ąžuolo aromatas. Jau seniai ši tekila yra labai populiari Meksikoje ir vertinama pripažintų tekilų ekspertų visame pasaulyje. „Patron Reposado” galima vartoti tiek vieną, tiek su kitais aukštos kokybės produktais kokteiliuose.

Apie rūšį

Meksikoje gimęs intensyvaus skonio alkoholinis gėrimas tekila gaminamas iš mėlynosios agavos sulčių. Dažniausiai jos gerbėjai renkasi jauną ir nebrandintą tekilą, nes tik tokiu būdu galima pajausti agavos suteikiamą skonį. Sukulentu vadinama agava auga kelis metus, kol iš jos galima pagaminti alkoholį. Tekila klasifikuojama pagal brandinimo laiką: Blanco (neturi brandinimo reikalavimų), Reposado (brandinta mažiausiai 2 mėnesius ąžuolo statinėse), Anejo ( brandinta mažiausiai metus 600 litrų talpos ąžuolo statinėse), Muy Anejo (brandinta mažiausiai 3 metus 600 litrų talpos ąžuolo statinėse). Meksikos baruose tekila dažniausiai patiekiama su Sangrita – žaliosios citrinos, apelsinų ir pomidorų sulčių gėrimu. Salud!

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Komentarai

Tobulas skonis Atsiliepimą parašė: Edvardas
Kokybė (Atsiliepimo data 2017 07 22 22:05)
Prisiminus šio gėrimo skonį net seilė nutįsta. Labai gerai geriasi su Laimu ir druska. Per vakarą net nepastebėję išgėrėme 3 butelius :D

1 Komentarai

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Patron Reposado 0,05 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

699

Ar jums jau yra 20 metų?