Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Russian Standard Gold 0,7 l

Russian Standard Gold 0,7 l

RusijaStiprumas
40 %
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,7 l

Apie produktą

„Russian Standard Gold“ – tai unikalus klasikinės degtinės recepto ir rūpestingai atrinkto, „auksinės šaknies“ - Sibiro ženšenio derinys.
„Auksinis“ ženšenis suteikia degtinei „Russian Standard Gold“ nepamirštamą minkštą skonį, o šiuolaikiška gamybos technologija vienoje iš geriausių degtinės gamyklų pasaulyje užtikrina aukščiausią degtinės skaidrumo lygį. 
Degtinės „Russian Standard“ istorija prasidėjo 1998 metais, kai pirmąjį kartą buvo pagaminta visiškai nauja premium klasės degtinė, distiliuota ir išpilstyta Rusijoje, o į degtinės sudėtį įėjo išskirtinai tik vietiniai produktai ir ypatingi ingredientai. Šiandien „Russian Standard“ yra „NR.1” ne tik Rusijoje, bet nuolat užkariauja vis naujas pasaulines rinkas. 

Apie rūšį

Degtinė buvo pradėta vartoti kaip stiprusis gėrimas, tinkamas visomis progomis. Dabar tai yra vienas universaliausių ir populiariausių stipriųjų gėrimų pasaulyje. Degtinė – stiprus alkoholinis gėrimas, kuris gali būti gaminamas iš daug rūšių augalų: pradedant melasu ir bulvėmis ir baigiant grūdais. Rektifikuotas spiritas maišomas su minkštu vandeniu, o gautas mišinys filtruojamas per smėlio, aktyviosios anglies ar keraminius filtrus. Degtinės gamybai būtino spirito atradėjai tikriausiai visiems laikams liks istorijos ūkuose. Labiausiai nuopelnais nepasidalina rusai ir lenkai. Yra nuomonė, kad tai gali būti ir arabų arba šiaurės Europos tautų atradimas.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Russian Standard Gold 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

1599

Ar jums jau yra 20 metų?