Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Somersby Orchard Rose 0,33 l

Somersby Orchard Rose 0,33 l

LietuvaStiprumas
4,5 %
Rūšis
Vaisių / Uogų sidras
Pakuotė
Stiklinė
Tūris
0,33 l
Kategorija
Vaisiu sidras

Apie produktą

Gerai žinomas ir pamėgtas tiek Lietuvoje tiek visame pasaulyje sidras SOMERSBY 2018 metais Lietuvai pristato naują produktų liniją „Orchard Selection“. Šiai linijai priklauso dviejų skonių sidras: „Secco“ ir „Sparkling Rose“. 

Sofistikuotas skonis!
„Orchard selection“ linijos sidrai pasižymi vynui būdinga struktūra ir skoniu, tačiau yra lengvesni ir labiau gaivinantys. Taip pat jie yra mažiau saldūs negu kiti sidrai rinkoje. 

Dera su maistu! 
Pusiau saldaus skonio „Sparkling Rose“ – su intensyvesnio skonio jautienos ar vištienos užkandžiais, Brie bei Camembert sūriu, prosciutto kumpiu, rūkyta lašiša, šokoladu ar raudonomis uogomis šokolade.

Apie rūšį

Sidras – fermentuotas alkoholinis gėrimas, gaminamas iš neatskiestų obuolių, kriaušių, vaisių ar uogų sulčių, prisotintas anglies dvideginio. Sidro gamybos būdas panašus į obuolių vyno gamybos būdą. Nuo natūralių sulčių sidras skiriasi tuo, kad jame esantis cukrus rūgimo metu pavirsta alkoholiu. Taigi sidras yra artimas silpniems vaisių vynams, kurie yra linkę greitai sugesti, todėl, jį gaminant, būtina laikytis švaros ir naudoti anglies dvideginį ar kitas priemones jam užkonservuoti.

Kokybė
0 Žvaigždutės: 0% (0)

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Somersby Orchard Rose 0,33 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

 
109

Ar jums jau yra 20 metų?