Naujausios žinutės Jums!

VIP taisyklės

 1. Šių taisyklių paskirtis – nustatyti akcijos „Tapk VIP VYNOTEKA narys “ (toliau – akcija) vykdymo tvarką (toliau – Taisyklės).
 2. Akciją organizuoja UAB „Gelsva“, Liepkalnio g.97B, Vilnius (toliau – organizatorius).
 3. Kiekvienas asmuo, šiose Taisyklėse numatyta tvarka dalyvaudamas akcijoje, patvirtina, kad su Taisyklėmis susipažino, sutinka ir įsipareigoja jų laikytis. Akcijos dalyviais pripažįstami tik tie asmenys, kurie atitinka visus šių Taisyklių reikalavimus.
 4. Norint dalyvauti akcijoje reikia www.vynoteka.lt/vip anketoje įrašyti reikiamą savo kontaktinę informaciją. Norit nutraukti/atšaukti dalyvavimą akcijoje, reikia gautame naujienlaiškyje, apačioje, pasirinkti „Atsisakyti naujienlaiškių“.
 5. Dalyvis, užpildydamas akcijos anketą ir pateikdamas elektroninio pašto adresą, patvirtina, kad jis teisėtai valdo užregistruotą elektroninio pašto adresą, t. y. savo vardu jį užregistravęs ir nepažeidžia teisės aktų reikalavimų ir/ar trečiųjų asmenų teisių. Visa atsakomybė už teisės aktų ir/ar trečiųjų asmenų teisių pažeidimą tenka akcijos dalyviui.
 6. Dalyvaudamas akcijoje, dalyvis gaus kartą per mėnesį po laišką į savo registruotą elektroninį paštą su tik jam skirtais VIP kainos pasiūlymais, kuriuos galės pateikti pardavėjui atspausdintus arba telefone. VIP kainos taikomos tik nealkoholiniams produktams.
 7. Taros užstato vertė į gėrimo kainą neįskaičiuota, tad kupono nuolaida taros užstato vertei nesuteikiama.
 8. Kuponą panaudoti galima tik 1 kartą, perkant ne daugiau 5 vnt.kiekvieno produkto esančio kupone.
 9. Akcijos dalyvių asmens duomenys renkami ir tvarkomi akcijos organizavimo ir tiesioginės rinkodaros tikslais bei saugomi ne ilgiau nei tai numatyta organizatoriaus vidaus dokumentuose. Akcijos dalyvis sutinka, kad jo asmens duomenys būtų tvarkomi toliau nurodytais tikslais:
  - Akcijos organizavimo tikslu 
  - Tiesioginės rinkodaros tikslu
 10. Akcijos organizatorius pasilieka teisę bet kada keisti šias Taisykles, o prireikus – pratęsti, sustabdyti arba atšaukti akciją be išankstinio įspėjimo.
 11. Šios Taisyklės viešai skelbiamos akcijos organizatoriaus www.vynoteka.lt/taisykles-vip puslapyje.

Ar jums jau yra 20 metų?