Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Teeling Irish Small Batch 0,7 l

Teeling Irish Small Batch 0,7 l

Airija


Kokybė
2 Atsiliepimų

Stiprumas
46 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Airiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis

Apie produktą

Šis viskis kupažuojamas nedidelėmis partijomis tik iš kruopščiai atrinktų ąžuolinių statinių. Vėliau papildomam brandinimui perpilamas į statines, kuriose iki tol buvo brandinamas Nikaragvos romas. Tokia brandinimo technologija „Teeling Small Batch” viskiui suteikia papildomą aromato ir skonio dozę.
„Teeling Small Batch” viskis į butelius išpilstomas 46 % alkoholio tūrio koncentracijos, prieš tai nefiltruojant šaltąja filtracija.
Viskis. Alk. 46 % tūrio. Grynasis kiekis 0,7 l.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
4 Žvaigždutės: 80% (2)

Klientų atsiliepimai

Rūšiuoti pagal:
2 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Pirma ispudi seka nusivylimas Atsiliepimą parašė: Tomas
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 01 16 10:20)
Medaus,vaniles kvapas. Labai saldus,desertiskas skonis, po kurio ateina astrus prieskoniu poskonis, siektiek suzaidzia ir romas. Deja poskonis perdaug stiprus ir spiritingas ir paragavus dar ilgai isliks gerkleje. Tai nera blogas viskis pagal kaina, siektiek labiau issikiriantis lyginant su lietuvos trijule Jack daniels, Tullamore dew ir ballantine's. Kas yra gerai, bet to neuztenka. Kainos atzvilgiu rekomenduociau woodford reserve burbona.
Vienas geresnių Atsiliepimą parašė: Audrius
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 04 01 12:49)
Kiek pas mus teko ragauti, tai vienas geresnių.

2 Komentarai
Rodyti po
puslapyje

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Teeling Irish Small Batch 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2999
Pasirinkite pristatymo apskritį arba atsiėmimo parduotuvę

Ar jums jau yra 20 metų?