Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Teeling Irish Small Batch 0,7 l

Teeling Irish Small Batch 0,7 l

Airija


Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29
1 Atsiliepimų

Stiprumas
46 %
Rūšis
Blended Malt (Maišytas viskis )
Pakuotė
Stiklinė
Tipas
Airiškas viskis
Tūris
0,7 l
Kategorija
Viskis


Apie produktą

Šis viskis kupažuojamas nedidelėmis partijomis tik iš kruopščiai atrinktų ąžuolinių statinių. Vėliau papildomam brandinimui perpilamas į statines, kuriose iki tol buvo brandinamas Nikaragvos romas. Tokia brandinimo technologija „Teeling Small Batch” viskiui suteikia papildomą aromato ir skonio dozę.
„Teeling Small Batch” viskis į butelius išpilstomas 46 % alkoholio tūrio koncentracijos, prieš tai nefiltruojant šaltąja filtracija.

Apie rūšį

Neabejotinai viskis yra vienas kompleksiškiausių iš visų grūdų spiritų, pirmą kartą išdistiliuotas airių vienuolių XIX amžiuje. Aukščiausios kokybės viskiai dabar yra gaminami daugelyje pasaulio šalių. Viskių, kaip ir kitų alkoholinių gėrimų būna įvairių. Jie skiriasi sudėtimi - gali būti pagaminti iš įvairių rūšių grūdų: miežių ar rugių, taip pat kukurūzų. Jie gali būti salykliniai arba grūdų viskiai. Gali būti vieno salyklo arba maišyti viskiai. Gali skirtis ir stilius. Pavyzdžiui, airiški yra švelnesni, tuo tarpu škotiški – pilnesni ir prieskoningi, dažniausiai su dominuojančiu dūmo skoniu. Amerikietiškas viskis, vadinamasis burbonas, dažniausiai yra švelnesnis ir saldesnis. Pirkėjui gali būti painu, todėl klausimų atsiranda daug. Viena aišku, kad šio alkoholio kategorija yra labai auganti ir daug žadanti.

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (1)

Klientų atsiliepimai

1 Prekės nuo

Vienas geresnių Atsiliepimą parašė: Audrius
Kokybė ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 ico_29 (Atsiliepimo data 2018 04 01 12:49)
Kiek pas mus teko ragauti, tai vienas geresnių.

1 Prekės nuo

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Teeling Irish Small Batch 0,7 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

2499

Ar jums jau yra 20 metų?