Naujausios žinutės Jums!
dec_10.png


Tiflisi Marani Kindzmarauli 0,75 l

Tiflisi Marani Kindzmarauli 0,75 l

Kakheti, Sakartvelas


Kokybė
2 Atsiliepimų

Spalva
Raudonasis
Skonis
Pusiau saldus
Stiprumas
11 %
Vynuogės
Saperavi
Pakuotė
Stiklinė
Derinama su
Desertais
Tipas
Ramus vynas
Kamštis
Atkemšamas kamštis
Tūris
0,75 l
Kategorija
Pusiau saldus vynas

Apie produktą

Vynuogės yra renkamos rankomis griežtai apibrėžtoje Kindzmarauli mikrozonoje. Fermentacija vyksta 3-4 dienas kontroliuojamoje 22-25°C temperatūroje. Vynas pasižymi tamsia rubino raudonumo spalva, vaisių aromatu, gerai subalansuotu skoniu, ilgu poskoniu bei vynuogių ir laukinių uogų skoniu. Rekomenduojama patiekti 14-16°C temperatūros prie įvairių sūrių, vaisių ar desertų.

Apie rūšį

Vynuogių vynas yra alkoholinis gėrimas, gaminamas fermentuojant šviežiai spaustas vynuogių sultis. Vynų yra labai įvairių dėl jų skoninių savybių, stiliaus, saldumo ir kitų požymių. Raudonasis vynas yra gaminamas iš juodųjų (raudonųjų) vynuogių, kurių juodosios odelės dalyvauja fermentacijos procese. Tokiu būdu pasisavinama spalva, taninai bei tam tikri skonio komponentai. Skirtingai nei baltasis ar rausvasis vynas, raudonasis pasižymi skonio pilnumu bei svoriu. Juodųjų vynuogių veislių skaičius yra sunkiai įvardijamas. Labiausiai žinomos  – Caberbet Sauvignon, Merlot, Malbec, Pinot Noir, Syrah/Shiraz, Sangiovese, Nebiolo, Tempranillo. Vynai iš šių vynuogių yra kažkuo panašūs, bet kartu ir labai skirtingi. Tai priklauso ne tik nuo vynuogių skoninių savybių, bet ir nuo gamybos proceso: arba vyndarys stengiasi sukurti naują, ypatingą vyno stilių, arba primygtinai laikosi pastovumo ir įvaizdžio, nepaleisdamas klasikinio proceso vadžių iš rankų. Koks raudonasis vynas yra Jūsų mėgstamiausias?

 

Kokybė
5 Žvaigždutės: 100% (2)

Klientų atsiliepimai

2 [comments]

puikus vynas Atsiliepimą parašė: tonis
Kokybė (Atsiliepimo data 2019 05 10 00:13)
lengvo skonio puikaus vaisinio aromato nesijaučia baškos geriasi lyg nebūtų vynuogių o greičiau kaip vyšnių. puikus vynas rekomenduoju tik kiek brangokas :)
good Atsiliepimą parašė: sukhoon
Kokybė (Atsiliepimo data 2018 12 10 09:42)
very good

2 [comments]

Parašykite savo atsiliepimą apie šį produktą

Jūs peržiūrinėjate: Tiflisi Marani Kindzmarauli 0,75 l

1 Žvaigždutė
2 Žvaigždutės
3 Žvaigždutės
4 Žvaigždutės
5 Žvaigždutės

999

Ar jums jau yra 20 metų?